logo

O firmie

Firma powstała 01 listopada 2008 roku. Początkowo siedzibę miała w Łodzi, jednak już od listopada 2013 roku jest w nowym miejscu Mysłaków koło Łowicza. Praktykę zawodową rozpocząłem już na studiach i pierwsze projekty opracowywałem już w roku 2002. Nieoceniona praktykę i wiedze przekazywał i przekazuje mi, mój tata. Wykonuję projekty budowlane oraz operaty wodnoprawne w branży instalacyjno-inżynierskiej.

Mogę podzielić się z państwem swoja wiedzą doświadczeniem i praktyką, którą cały czas zdobywam. Zawsze staram się być na bieżąco w przepisach prawa związanych z moja branżą choć w dzisiejszych czasach, jest to niełatwe. Lubię podejmować się różnych ciekawych i nowych rozwiązań przeważnie zgodnych z oczekiwaniami klienta. Ciężko jest pogodzić interes i słuszne racje klienta z przepisami z jakimi musze wykonywać powierzone mi zadania.

Jest to niełatwe zadanie jednak staram się jak mogę aby klient był zadowolony i przepisy nie wchodziły jako ogranicznik. Już dziś z całą pewnością mogę powiedzieć, że jestem gotowy na wyzwania jakie niesie rzeczywistość. Zawsze staram się, aby wiedzę i praktykę jaką mam do przekazania, przekazać w odpowiedni sposób klientowi. Zapraszam do współpracy.

Informacje